Serwery:: DC1 Katowice DC2 Gdańsk DC3 Lhenice DC4 Arezzo DC5 Warszawa

Andrzejówka 2018 – Ostatnie przygotowania do spotkania!

Andrzejówka 2018

To już ostatnie dni przygotowań do jednego z najlepszych spotkań krótkofalarskich, którym jest Jesienne spotkanie krótkofalowców Andrzejówka 2018.

Jak co roku nasz klub SP6ZWR, zaprasza miłośników łączności APRS, D-STAR oraz grupy Radiosondy Polska. na 5. spotkanie Andrzejówka 2018. Na spotkanie przyjeżdżamy do schroniska Andrzejówka w Rybnicy Leśnej pod Wałbrzychem. Spotykamy się w ostatni weekend października tj. od 26.10 – 28.10.2018 r.

Rozpoczynamy tradycyjnie w piątkowy wieczór przy ognisku powitalnym. W sobotę około godziny 10:00 rozpoczniemy część oficjalną spotkania, podczas której będzie okazja do podsumowania ostatnich 5-ciu lat działalności klubu SP6ZWR. Wysłuchamy prelekcji dotyczących interesujących nas tematów z zakresu łączności amatorskiej i radiosond, prezentacji sprzętu i konstrukcji.

Nie zabraknie też zabawy terenowej z wykorzystaniem APRS i innych technik łączności. Oczywiście z cennymi nagrodami! Na wszystkich uczestników spotkania czekać będzie gorący poczęstunek przy ognisku, miła atmosfera i dużo dobrego humoru.

W sobotni wieczór (o ile pogoda pozwoli) planujemy wieczorne ognisko przy którym będzie można wymieniać doświadczenia, porozmawiać z innymi pasjonatami łączności radiowych i przeprowadzić łączności z zainstalowanej na miejscu radiostacji amatorskiej.

Niedzielne przedpołudnie to czas na ostatnie rozmowy, pożegnania i wspólne zwiedzanie okolicznych atrakcji turystycznych. A do zwiedzania jest naprawdę wiele miejsc.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Andrzejówka 2018 w imieniu klubu SP6ZWR, Polskiego Związku Krótkofalowców, Dolnośląskiego oddziału PZK oraz Schroniska Andrzejówka.